Замовити дзвінок
Написати нам
Відділ продажів:
З 08:00 до 00:00 відкриється через

Оренда фізичних виділених серверів в Росії

Потужні сервери для складних проектів з великим навантаженням і особливими вимогами до безпеки
Клієнтська підтримка
безкоштовно 24/7/365
100 GB для резервних копій безкоштовно для серверів в Європі
Безкоштовна панель
управління
FASTPANEL

Оренда виділеного (Dedicated) сервера в Росії - це можливість розмістити свій проект якомога ближче до Ваших користувачiв.

Орендувати виділений сервер на території Росії
Виділений (Dedicated) сервер особливо актуальний, коли проект вимагає високої потужності або наявність великого об'єму жорсткого диску, а ресурсів інших видів хостингу вже не вистачає.

Дата-центр, в якому розміщені сервери, знаходиться в Санкт-Петербурзі. Він підключений до найбільших точок обміну магістральних провайдерів, а це значить, що доступ до виділеного серверу буде з максимально швидким відгуком.
Вибрати відповідні ціни недорогих тарифів оренди виділених серверів в Росії
Виділений фізичний сервер має високу потужність, в порівнянні з віртуальним сервером, що дозволяє розміщувати на ньому різні високонавантажені проекти:
Розгортання віртуальних машин
Використання технології контейнеризації
Розміщення проектів з великою відвідуваністю
У разі необхідності на сервер можливо встановити ОС з Вашого образу. При цьому до серверу буде підключено KVM з завантаженим образом.
Якщо в процесі експлуатації серверу виникнуть будь-які проблеми, ми можемо підключити KVM і надати його Вам для проведення діагностики роботи сервера безпосередньо. Звичайно ж ми будемо раді Вам допомогти в разі непередбачених проблем, в рамках наших компетенцій.

Чому орендувати фізичний виділений сервер в Росії від компанії FASTVPS - ідеальний варіант для вирішення Ваших завдань

Купити недорого потужний виділений сервер в Росії
Окремо варто відзначити географічне розташування дата-центру. Плануєте орендувати виділений сервер в Москві, Новосибірську чи Єкатеринбурзі для розміщення свого проекту? - зупиняйтеся на Санкт-Петербурзі.

Оренда виділеного фізичного серверу в Росії, в Санкт-Петербурзі, дозволить надати контент на максимальній швидкості як клієнтам з РФ, так і з країн ЄС і найближчого зарубіжжя.

FASTVPS пропонує потужні сервери з перевіреними компонентами. Залежно від вимог Вашого проекту, Ви можете вибрати сервер будь-якої потужності, починаючи з Core2Duo™, і закінчуючи багатопроцесорними системами.