Замовити дзвінок
Написати нам
Відділ продажів:
З 08:00 до 00:00 відкриється через

Віртуальні сервери VPS/VDS на Linux

Оптимальні ціни оренди VPS/VDS серверів на Linux
Клієнтська підтримка
безкоштовно 24/7/365
Автоматичне резервне копіювання
Безкоштовна панель
управління
FASTPANEL

FASTVPS надає віртуальні сервери в оренду на базі GNU/Linux.

оренда віртуального виділеного серверу на Лінукс
Наші VPS на Linux засновані на двох типах віртуалізації:
OpenVZ
KVM
Залежно від вимог Вашого проекту слід розглядати необхідну технологію віртуалізації. У кожної з них є свої плюси і мінуси, і якщо Ви плануєте встановлювати додаткові модулі ядра, то варто звернути увагу на сервери з віртуалізацією KVM.

Для VPS серверу на базі GNU/Linux ми надаємо повний root доступ, тому ви можете проводити будь-які налаштування серверу і встановлювати необхідне ПЗ.
Обмеження щодо використання серверу накладається тільки системою віртуалізації, на якій базується віртуальна машина.

Для віртуальних серверів на Linux ми підготували шаблони з яких виконується встановлення ОС. Шаблони дозволяють встановити ОС на сервер протягом 2 хвилин.
Ви можете вибрати наступні версії ОС для встановлення:
Ubuntu 16.04, 18.04
CentOS 6, 7
Debian 8, 9, 10
орендувати VPS/VDS сервер на Linux для проекту
Для віртуальних серверів на базі GNU/Linux, ми пропонуємо шаблони з встановленою панеллю управління, що полегшує адміністрування серверу.

Використання віртуального серверу на базі GNU/Linux дозволяє заощадити на покупці ліцензій, оскільки ці версії ОС використовують ліцензію GNU.
І усе ПЗ, яке можливо встановити з офіційних репозиторіїв також поширюється за вільною ліцензією.

Велика частина веб-проектів, які зараз опубліковані в мережі Інтернет, працюють на серверах з ОС GNU/Linux. Оскільки ця ОС досить надійна у разі великих навантажень і може працювати тривалий час без перезавантаження.
Саме тому оренда серверів на Linux настільки популярна для розміщення сайтів і подібних проектів.

За замовчуванням на віртуальний сервер Linux не проводиться встановлення графічного середовища, тому вся робота проводиться в консолі серверу, за винятком випадків, коли сервер адмініструється за допомогою панелі управління.

Можливість управління ресурсами і тарифами Linux серверів.

вигідні ціни на тарифи оренди VPS/VDS серверу на Linux
Для серверів Linux на технології OpenVZ Ви можете у будь-який момент змінити тариф як в більшу, так і в меншу сторону. При цьому не потрібно зупиняти сервер або змінювати будь-які налаштування. Все робиться в автоматичному режимі, тому відвідувачі Ваших сайтів навіть не помітять, що проводилися роботи на сервері.

Для серверів Linux, працюючих за технологією KVM при зміні тарифу знадобиться перезавантаження серверу для застосування змін. На жаль, це пов'язано з особливостями цього типу віртуалізації.

У разі виникнення проблем в роботі серверу на Linux, з нашого боку надається преміум підтримка. Ми обов'язково допоможемо налаштувати сервер, вирішити проблему. Зверніть, будь ласка, увагу що ми намагаємося працювати в рамках регламенту надання безкоштовної технічної підтримки, але нерідко виконуємо більш складніші завдання.

На віртуальних серверах Linux, використовується мережевий інтерфейс 100 Мбіт/с і для кожної віртуальної машини призначається унікальна IP адреса.