Так
Ні
 
Юридична особа
Замовити дзвінок
Написати нам
Відділ продажів:
З 09:00 до 01:00 відкриється через

Віртуальні сервери VPS/VDS з локацією
в Росії

Оптимальні ціни оренди віртуальних VPS/VDS серверів, розташованих в Росії.

Оберіть вигідний тариф і оптимальну конфігурацію віртуального серверу під Ваші завдання!
Клієнтська підтримка
безкоштовно 24/7/365
Автоматичне резервне копіювання
Безкоштовна панель
управління
FASTPANEL

Для проектів, розрахованих на користувачів з РФ, FASTVPS пропонує VPS сервери в Росії

оренда віртуального серверу в Росії (Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську або Єкатеринбурзі)
Де розташований дата-центр, в якому знаходяться VPS сервери? Дата-центр, в якому розташовуються наші сервери розташований в Санкт-Петербурзі. Що в свою чергу дозволить отримати швидкий доступ до ресурсів серверу для користувачів усієї Росії, тому що дата-центр підключений до найбільших магістральних провайдерів. У той же час, доступ до проекту, розташованому на сервері, для інших користувачів буде максимально швидкий, що дозволить комфортно працювати всім користувачам, незалежно від їх місця розташування.

Якщо Ви шукаєте сервер в оренду в Москві або оренду серверу в Новосибірську, або Єкатеринбурзі, Ви можете сміливо вибрати наші VPS сервери в Росії. Різниця в часі відгуку буде мінімальною для всіх міст. При цьому, Ви отримаєте якісне обладнання, з високою швидкістю роботи і преміальною підтримкою з нашого боку.
низькі ціни оренди віртуальних VPS/VDS в Росії (Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську або Єкатеринбурзі)
Оренда серверу в Росії дозволяє досягти наступних переваг:
Максимальна продуктивність при низькій вартості
Висока швидкодія і мінімальний час відгуку для користувачів з Росії
З урахуванням розташування дата-центру, мінімальний час відгуку буде також і для користувачів з країн ближнього зарубіжжя
Преміальний рівень підтримки російською та українською мовою

Особливості роботи віртуальних серверів в Росії

Різні конфігурації ВПС / ВДС серверів в Росії
Віртуальні сервери в Росії працюють на системі віртуалізації OpenVZ. Ніяких обмежень на кількість сайтів, баз даних, поштових скриньок і подібних речей, які розміщуються на сервері. Обмеження лише в розмірі жорсткого диска, що надається за тарифом.

Слід враховувати, що управління сервером вимагає деяких технічних знань. Але при використанні панелі управління, будь-які налаштування серверу зводяться до пари кліків мишею. Ми рекомендуємо використовувати панель управління, яка була розроблена нами - FASTPANEL.

Хост-сервери зібрані на кращих компонентах, що дозволяє віртуальним серверам працювати максимально швидко, маючи при цьому конкурентоспроможну вартість.